Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Levann Supplements x THEGLOOW.COM - produkty Levann w nowym sklepie online

Levann Supplements x THEGLOOW.COM - produkty Levann w nowym sklepie online

2024-02-21

Znacie już THEGLOOW.COM? Produkty Levann Supplements są już dostępne w nowym sklepie internetowym.

Uważni mieszkańcy Warszawy mogli już wcześniej zauważyć billboardy będące efektem naszej nowej współpracy. Teraz oficjalnie możemy pochwalić się projektem rozpoczętym wspólnie z THEGLOOW.COM jeszcze pod koniec 2023 roku.

THEGLOOW.COM to nowy sklep internetowy, którego asortyment stanowi już blisko 4000 produktów i ponad 170 różnych marek. Są to topowe marki doskonale znane na naszym rynku, ale również produkty niedostępne w żadnych innych sklepach w Polsce. Z dumą informujemy, że wśród tych tysięcy produktów znajdują się również suplementy Levann.

Oferta THEGLOOW.COM skupiona jest przede wszystkim na suplementach, zdrowym trybie życia oraz urodzie. Jest to przestrzeń, w której czujemy się bardzo dobrze. Produkty Levann Supplements powstają z myślą o Waszym zdrowiu, kondycji i dobrym samopoczuciu, o co mogą zadbać teraz również klienci THEGLOOW.COM

Dla wszystkich klientek THEGLOOW.COM, które chcą zadbać o promienistą cerę i swój naturalny blask szczególnie polecamy nasze suplementy z kategorii PIĘKNO - Skin CollagenBeauty oraz No Make-Up Skin. Dzięki nim zadbacie o zdrową cerę, dostarczycie swojemu organizmowi wielu cennych witamin i pomożecie mu w walce z konsekwencjami codziennych stresów.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024

Polecane

Levann "jA" Energia

Levann "jA" Energia

49,99 zł brutto
Levann "jA" Beauty

Levann "jA" Beauty

89,99 zł brutto
Levann "jA" No Make-Up Skin

Levann "jA" No Make-Up Skin

79,99 zł brutto
pixel