Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
   Napój energetyczny w nowej odsłonie  Sprawdź
Levann Supplements x THEGLOOW.COM - produkty Levann w nowym sklepie online

Levann Supplements x THEGLOOW.COM - produkty Levann w nowym sklepie online

2024-02-21

Znacie już THEGLOOW.COM? Produkty Levann Supplements są już dostępne w nowym sklepie internetowym.

Uważni mieszkańcy Warszawy mogli już wcześniej zauważyć billboardy będące efektem naszej nowej współpracy. Teraz oficjalnie możemy pochwalić się projektem rozpoczętym wspólnie z THEGLOOW.COM jeszcze pod koniec 2023 roku.

THEGLOOW.COM to nowy sklep internetowy, którego asortyment stanowi już blisko 4000 produktów i ponad 170 różnych marek. Są to topowe marki doskonale znane na naszym rynku, ale również produkty niedostępne w żadnych innych sklepach w Polsce. Z dumą informujemy, że wśród tych tysięcy produktów znajdują się również suplementy Levann.

Oferta THEGLOOW.COM skupiona jest przede wszystkim na suplementach, zdrowym trybie życia oraz urodzie. Jest to przestrzeń, w której czujemy się bardzo dobrze. Produkty Levann Supplements powstają z myślą o Waszym zdrowiu, kondycji i dobrym samopoczuciu, o co mogą zadbać teraz również klienci THEGLOOW.COM

Dla wszystkich klientek THEGLOOW.COM, które chcą zadbać o promienistą cerę i swój naturalny blask szczególnie polecamy nasze suplementy z kategorii PIĘKNO - Skin CollagenBeauty oraz No Make-Up Skin. Dzięki nim zadbacie o zdrową cerę, dostarczycie swojemu organizmowi wielu cennych witamin i pomożecie mu w walce z konsekwencjami codziennych stresów.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024

Polecane

Levann "jA" Energia, 60 kapsułek

Levann "jA" Energia, 60 kapsułek

49,99 zł brutto
Levann "jA" Beauty, 60 kapsułek

Levann "jA" Beauty, 60 kapsułek

89,99 zł brutto
Levann "jA" No Make-Up Skin, 60 kapsułek

Levann "jA" No Make-Up Skin, 60 kapsułek

79,99 zł brutto
pixel