Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

FAQ

1
Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? Bądź każdy inny towar chwilowo niedostępny?

Prosimy o zapisanie się do powiadomienia o ponownej dostępności towaru na karcie danego produktu. W momencie, gdy towar będzie ponownie dostępny otrzymasz maila z tą informacją.

Produkty takie jak mus kokosowy są bestsellerem i zdarza się, że znikają z wirtualnych półek sklepowych w mgnieniu oka. Zapewniamy, że wszystkie towary zamawiamy na bieżąco z najlepszych źródeł. Prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na ponowną dostępność towaru, czasami bowiem czasy oczekiwań nie są zależne od nas.

2
Nie mogę znaleźć towaru w sklepie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów. W lewym górnym rogu kliknij na lupkę wyświetli się pole do wpisania szukanego towaru.

3
Jak uzyskać dostęp do diety?

Po opłaceniu zamówienia, w którym znajduje się tylko dieta w Twoim koncie klienta, w zakładce DANE OSOBOWE i PLIKI DO POBRANIA / PLIKI DO POBRANIA, znajdziesz kod do diety. Kliknij wtedy w przycisk POBIERZ KOD. Wyświetli się Twój osobisty kod do diety. Na maila, z którym składałaś zamówienie zostanie wysłany specjalny link do użycia kodu i aktywacji diety.

Jeśli Twoje zamówienie oprócz diety zawierało też inne produkty. Kod do pobrania będzie dostępny po wysłaniu całego zamówienia.

4
Mam problem z logowaniem się do sklepu. Co zrobić, żeby móc się zalogować?

Jeśli nie pamiętasz hasła do logowania skorzystaj z opcji „Nie pamiętam loginu lub hasła” na stronie: https://foodsbyann.com/signin.php Pomożemy Ci w odzyskaniu danych do logowania bądź wygenerowaniu nowego hasła :)

5
Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta klienta sklepu i wejdziesz w zakładkę: ZAMÓWIENIA I DOSTĘPNE ŚRODKI. Znajdziesz tam zarówno zamówienia bieżące jak i historię zamówień już zrealizowanych.

6
Ile czasu będę czekać na zamówienie?

Standardowy czas oczekiwania to jeden dzień, jeśli zamówienie złożone jest do godz.12. W przypadku zamówień złożonych po godz.12 mogą one być wysłane następnego dnia roboczego. Czasami, w okresach wzmożonego ruchu spowodowanego rabatami, wprowadzeniem nowych produktów bądź ponownym pojawieniem się musu kokosowego :) czasy mogą się trochę wydłużyć. Staramy się informować o tym na bieżąco.

7
Czy mogę zmienić złożone już zamówienie i coś do niego dołożyć?

Możesz zmienić swoje zamówienie do czasu otrzymania informacji, że jest ono w statusie: pakowane. Jeśli jeszcze nie otrzymałaś takiej informacji zaloguj się do swojego konta klienta i sprawdź zamówienia bieżące. Jeśli na liście zamówień, przy numerze zamówienia, po prawej stronie znajduje się ikonka długopisu i opcja „zmień zamówienie” możesz jeszcze zmieniać swoje zamówienie. Podążaj za wskazówkami a bez problemu będziesz mogła wyedytować wcześniej złożone zamówienie.

8
Złożyłam dwa zamówienia, czy mogę je połączyć tak, aby nie płacić dwa razy za przesyłkę?

Najlepiej, abyś przed złożeniem drugiego zamówienia najpierw sprawdziła czy możesz wyedytować pierwsze zamówienie. Jeśli tak, postępuj zgodnie z informacjami z pkt.7. Jeśli Twoje pierwsze zamówienie nie da się już wyedytować oznacza to, że zostało spakowane i czeka na odbiór przez kuriera. W takim wypadku nie ma możliwości połączenia zamówień i poprosimy, abyś złożyła nowe zamówienie.

9
W moim zamówieniu był uszkodzony towar. Co mam zrobić dalej?

Zrób proszę zdjęcia paczki z zewnątrz. Następnie zrób zdjęcia zniszczonego produktu. Zdjęcia wyślij na nasz adres email: shop@foodsbyann.com Ustalimy z Tobą szczegóły zwrotu.

10
Zawartość paczki nie zgadza się z zamówieniem. Co teraz?

Prosimy o kontakt mailowy na adres shop@foodsbyann.com Nie zapomnij o poinformowaniu nas o ID niekompletnego zamówienia oraz nazwy brakującego towaru.

11
Mam problem z płatnością. Jak mogę zapłacić za moje zamówienie?

W naszym sklepie masz wiele opcji płatności. Korzystamy z usług serwisu Przelewy24 przez który możesz dokonać szybkiego przelewu wybierając swój bank. Jeśli chcesz zapłacić kartą jest również taka opcja. Dodatkowo mamy możliwość płatności przez PayPal. Prosimy o skorzystanie z dostępnych opcji. Jeśli mimo wszystko masz problem z płatnością wybierz opcję przelewu tradycyjnego i dokonaj płatności na wskazane dane.

12
Czy mogę zapłacić przelewem?

Tak. Przy wyborze formy płatności wybierz Przelew. Zostaniesz przekierowana na stronę Przelewy24, z której korzystamy przy obsłudze płatności. Wybierz konto przypisane do swojego banku. Jeśli dokonujesz płatności przelewem bankowym z banku nie występującego na liście lub tworzysz przedpłatę przekazem pocztowym, możesz wybrać dowolne konto z listy. Musisz wówczas wziąć pod uwagę, że czas przekazania twojej wpłaty na nasze konto może potrwać 1-3 dni.

13
Potrzebuję faktury za zamówienie. Jak ją uzyskać?

W trzecim kroku procesu składania zamówienia: „Uwagi do zamówienia” masz opcję wyboru jaki dokument chcesz otrzymać do swojego zamówienia. Zaznacz opcję Faktury a zostanie ona wygenerowana w Twoim koncie klienta sklepu.

14
Jakie są koszty przesyłki?

Zapraszamy do sprawdzenia kosztów przesyłki na stronie: https://foodsbyann.com/Wysylka-cterms-pol-14.html

15
Czy mogę zamówić zagranicę?

Oczywiście! Sprawdź kraje i koszty dostaw na stronie: https://foodsbyann.com/Wysylka-cterms-pol-14.html

16
Co jeśli kurier nie zastanie mnie w domu?

W mailu potwierdzającym wysłanie zamówienia znajdziesz numer do śledzenia przesyłki. Dzięki temu będziesz w stanie zlokalizować przesyłkę i ustalić adres jej odbioru, jeśli kurier zostawił ją w punkcie odbioru osobistego pod Twoją nieobecność.

pixel