Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
   Napój energetyczny w nowej odsłonie  Sprawdź
Święta udane? To dobrze zaplanowane!

Święta udane? To dobrze zaplanowane!

2023-12-01

Grudzień to miesiąc, na który wiele z nas czeka z utęsknieniem. To czas radości, spotkań z rodziną, pysznego jedzenia i oczywiście niezwykłej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Jednocześnie jednak jest to okres, w którym mnóstwo rzeczy należy załatwić i przygotować. Od szukania idealnych prezentów, przez planowanie świątecznego menu, po robienie zakupów i przygotowanie domu - lista obowiązków wydaje się nie mieć końca.

Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie dali ogarnąć się świątecznej gorączce! Kluczem do tego jest odpowiednie planowanie. Dzięki uporządkowaniu zadań i rozpisaniu obowiązków, możemy zorganizować wszystko tak, żeby o niczym nie zapomnieć i nie stresować się w ostatniej chwili.

W tym celu przygotowaliśmy dla Was PLANERY ŚWIĄTECZNE do ściągnięcia i wydrukowania, które pomogą Wam zaplanować najważniejsze rzeczy związane z nadchodącą Gwiazdką.

Świąteczna lista zakupów

Pierwszym z planerów jest LISTA ZAKUPÓW, na której zapiszecie wszystkie produkty, które musicie kupić. Dzięki temu niczego nie zapomnicie i unikniecie nerwowej bieganiny po sklepach w przeddzień Wigilii.

Do pobrania tutaj.

Świąteczne menu

Mamy również dla Was planer na ŚWIĄTECZNE MENU, w którym zaplanujecie, co będziecie gotować w okresie świątecznym.

Do pobrania tutaj.

Świąteczna lista zadań

Nie zapomnieliśmy również o LIŚCIE ŚWIĄTECZNYCH ZADAŃ. Zapiszecie w niej wszystkie rzeczy, które musicie załatwić przed Świętami. To doskonałe narzędzie, które pomoże Wam być zawsze o krok przed całą masą grudniowych przygotowań.

Do pobrania tutaj.

Świąteczna lista prezentów

I na koniec ŚWIĄTECZNA LISTA PREZENTÓW. To tutaj będziecie mogli zapisać swoje pomysły na prezenty dla najbliższych. Dzięki temu zyskacie pewność, że żadna osoba nie zostanie pominięta i będziecie mieć większą kontrolę nad wydatkami.

Do pobrania tutaj.

Obserwujcie nasz profil na Instargramie i Facebooku po więcej świątecznych inspiracji.

 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023
pixel