Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
   Napój energetyczny w nowej odsłonie  Sprawdź
Nowa linia H2O, czyli suplementy w kropelkach

Nowa linia H2O, czyli suplementy w kropelkach

2023-11-27

Mamy kolejną premierę i to jaką?! 2 suplementy z nowej linii H2O. Są to witamina D3 i magnez. Do tej pory oferowaliśmy produkty w kapsułkach lub saszetkach, tym razem możecie przyjmować preparaty w płynie w formie kropelek.

 

Dlaczego suplementy w kropelkach to fajna alternatywa?

Dzięki łatwej aplikacji suplementu do porannej szklanki wody to wygodne wsparcie dla całej rodziny przy okazji nawadniania organizmu. Możliwość spożycia witaminy D i magnezu w płynie znacznie ułatwia życie tym, którzy nie lubią połykać tabletek lub mają z tym trudności.

Jakie właściwości mają nowe suplementy H2O?

Witamina D3 to wsparcie, dla osób, które chcą zadbać między innymi o dobrą odporność organizmu, zwłaszcza o tej porze roku. Magnez to natomiast wsparcie dla tych, którzy potrzebują zatroszczyć się o metabolizm energetyczny, prawidłowe funkcje psychologiczne i układ nerwowy. Zarówno jeden, jak i drugi preparat sprzyja również zachowaniu zdrowych kości, zębów i mięśni.

Te dwa konkretne suplementy nie pojawiły się razem przypadkowo. Magnez i witamina D3 idealnie grają w duecie, a ich rola w organizmie wzajemnie się uzupełnia. Są niezbędnymi składnikami odżywczymi, które wspierają funkcje narządów całego organizmu. Magnez aktywuje blisko 300 enzymów, natomiast receptor witaminy D3 wszechstronne działanie, na wiele obszarów naszego organizmu. W badaniach dowiedziono, że magnez jest kluczowym minerałem niezbędnym do aktywacji witaminy D3 w wątrobie i nerkach, dlatego zapewnienie odpowiedniej ilości magnezu daje większe korzyści ze stosowania witaminy D3.

 

Szczegółowe informacje na temat suplementów H2O znajdziecie na stronach produktów:
Witamina D3
Magnez

 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2023

Polecane

Levann H2O Witamina D3

Levann H2O Witamina D3

59,99 zł brutto
Levann H2O Magnez

Levann H2O Magnez

109,99 zł brutto
Zestaw: Levann H2O Magnez + D3

Zestaw: Levann H2O Magnez + D3

159,99 zł brutto
pixel