LEVANN KONCENTRACJA

  • Suplement do zadań specjalnych

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

LEVANN CONCENTRATION

Na jak długo?

Przy regularnym zażywaniu 1 opakowanie suplementu wystarcza na 2 miesiące kuracji.

Ile i kiedy?

60 kapsułek w opakowaniu
1 kapsułka rano po posiłku

Dla kogo? 

Suplement może być pomocny dla osób, które: intensywnie pracują i przyswajają dużo nowych informacji, muszą się skoncentrować i utrzymać długotrwałe skupienie, mają do wykonania dużo zadań w krótkim czasie, muszą stawić czoła trudnym i stresującym sytuacjom, nie mogą sobie pozwolić na nieuwagę w ciągu dnia, muszą pamiętać o wielu rzeczach naraz. 

Odpowiednie odżywianie się jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka, a szczególnie dla mózgu. Jeśli chcemy osiągać dobre wyniki (np. w pracy czy w szkole) musimy najpierw zadbać o naszą dietę. 

Dbanie o zdrowie obejmuje kilka aspektów, bez których nie wyobrażam już sobie życia na co dzień. Obok zbilansowanej diety, regularnej aktywności fizycznej, wewnętrznej motywacji i pozytywnego nastawienia do świata, bardzo cenię naturalne zioła o wspaniałych właściwościach wspomagających różne funkcje naszego organizmu. Wiele roślin sprzyja poszczególnym procesom nieustannie zachodzącym w naszych ciałach i umysłach, dlatego warto skorzystać z ich naturalnego wsparcia, bez względu na wiek i dotychczasowy styl życia.

100% natury i bezpieczeństwa!

Właśnie dla zdrowia i dobrego samopoczucia postanowiłam stworzyć wyjątkowy suplement z doborem odpowiednich ziół, które zmieszane razem świetnie działają, aby czuć się jeszcze lepiej i osiągać swoje cele jeszcze efektywniej. I to wszystko prosto od matki natury! Kompozycję opracowałam we współpracy ze specjalistami i dietetykami, którzy doskonale wiedzą, jakie rośliny nie tylko idealnie ze sobą współgrają i wzajemnie się uzupełniają, ale też wzmacniają swoje działanie. 

Efektywna przyswajalność! 

Aby otrzymać najlepsze efekty i najwyższą skuteczność, naturalne składniki suplementu, bardzo precyzyjnie trafiają dokładnie tam, gdzie powinny i są organizmowi najbardziej potrzebne. Substancje znajdujące się w wegańskich kapsułkach mają formę skoncentrowanych i dobrze przyswajalnych ekstraktów w wysokich i jednocześnie optymalnych dawkach, co wyróżnia je na rynku. Dodatkowo moje suplementy nie zawierają glutenu, laktozy, konserwantów ani sztucznych barwników.

Kofeina - to powszechny składnik antyzmęczeniowy (1), który skutecznie wspiera pracę układu nerwowego i zapewnia zastrzyk energii do szybkiego działania. Wpływa na mózg poprzez blokowanie działania adenozyny (2) - neuroprzekaźnika, który sprawia, że ​​czujemy się zmęczeni. Kofeina może także wspierać wydolność fizyczną podczas ćwiczeń wytrzymałościowych, wywierając korzystny wpływ na centralny układ nerwowy i pracę mięśni. (3,4)
Guarana - jest naładowana związkami, które mają właściwości przeciwutleniające (5,6) - należą do nich teobromina, garbniki, saponiny i katechiny - są tzw. zmiataczami wolnych rodników, chroniąc komórki nerwowego przed stresem oksydacyjnym. Natomiast właściwości energetyczne guarany w dużej mierzę wynikają właśnie z zawartości kofeiny. Działania te wspierają na pracę układu nerwowego i pozwalają na utrzymanie witalności fizyczną i psychicznej*
Żeń-szeń - to roślina antyoksydacyjna* o szerokim spektrum działania. Wywiera pozytywny wpływ na wiele procesów zachodzących w organizmie człowieka. Dzięki obecności ginsenozydów działają w organizmie w zależności od potrzeb - uspokajająco w sytuacjach stresowych, a gdy potrzebna jest większa wydajność - stymulująco*. Przyczyniają się do prawidłowej aktywności umysłowej i poznawczej oraz pomagają w utrzymaniu sprawności fizycznej i umysłowej w przypadku osłabienia, wyczerpania, zmęczenia i utraty koncentracji*.
Ekstrakt z Bakopy drobnolistnej - jej sekretne składniki to głównie bakozydy, które mają za zadanie wspomóc pamięć, koncentrację i funkcje poznawcze (co jest szczególnie ważne u osób w podeszłym wieku z uwagi na fizjologię procesu starzenia się). Badania sugerują też, że może wspomóc łagodzenie stresu i minimalizować jego skutki. (7)
Magnez jest niezbędny do prawidłowego przewodzenia impulsów nerwowych* (ma to wpływ na efektywność neuroprzekaźnictwa). Ponadto makroelement ten pomaga także w utrzymaniu równowagi elektrolitowej* -  odgrywając kluczową rolę w aktywnym transporcie jonów potasu i wapnia przez błony komórkowe, co ma bezpośredni wpływ na neurotransmisję. (8) Przyczynia się także to prawidłowego metabolizmu energetycznego, by zapewnić efektywną pracę na pełnych obrotach i zminimalizować uczucie zmęczenia i znużenia*.
Miłorząb japoński - dzięki  wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, m.in. pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia, utrzymanie koncentracji i pamięci przede wszystkim w sytuacjach stresowych. Wspiera również utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych, przyczyniając się do prawidłowego krążenia krwi, co jest związane z wydajnością i reaktywnością mózgu. Dodatkowo odznacza się wyjątkowymi właściwościami przeciwutleniającymi, chroniąc tym samym komórki mózgu przed skutkami stresu antyoksydacyjnego.9
Różeniec górski - jest to jedna z najważniejszych roślin o działaniu adaptogennym (10), która wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu nerwowego. Przyczynia się do prawidłowego krążenia krwi, co jest związane z wydajnością i utrzymaniem optymalnej aktywności mózgu zarówno umysłowej i poznawczej. Pomaga również przystosowania się organizmowi do stresu, by lepiej radzić sobie z wyzwaniami i podnosić sobie jeszcze wyżej poprzeczkę. 

*Guarana pomaga utrzymać witalność fizyczną i psychiczną.
*Bacopa monniera może mieć pozytywny wpływ na układ nerwowy, poprawę pamięci, może pomóc zwiększyć koncentrację. Bacopa monniera może pomagać w łagodzeniu i zapobieganiu stresowi.
*Miłorząb pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego (np. poprzez utrzymywanie koncentracji oraz w chwilach wzmożonego stresu) oraz przyczynia się do utrzymania czynności umysłowych i poznawczych.
*Różeniec górski przyczynia się do utrzymania prawidłowego krążenia krwi oraz wspomaga pracę układu nerwowego.

1. Ferré S. An update on the mechanisms of the psychostimulant effects of caffeine. J Neurochem. 2008;105(4):1067-1079. doi:10.1111/j.1471-4159.2007.05196.x
2. Dunwiddie TV, Masino SA. The role and regulation of adenosine in the central nervous system. Annu Rev Neurosci. 2001;24:31-55. doi:10.1146/annurev.neuro.24.1.31
3. Nehlig A, Debry G. Caffeine and sports activity: a review. Int J Sports Med. 1994;15(5):215-223. doi:10.1055/s-2007-1021049
4. Mielgo-Ayuso J, Marques-Jiménez D, Refoyo I, Del Coso J, León-Guereño P, Calleja-González J. Effect of Caffeine Supplementation on Sports Performance Based on Differences Between Sexes: A Systematic Review. Nutrients. 2019;11(10):2313. Published 2019 Sep 30. doi:10.3390/nu11102313
5. Dalonso N, Petkowicz CL. Guarana powder polysaccharides: characterisation and evaluation of the antioxidant activity of a pectic fraction. Food Chem. 2012;134(4):1804-1812. doi:10.1016/j.foodchem.2012.03.088
6. Azam S, Hadi N, Khan NU, Hadi SM. Antioxidant and prooxidant properties of caffeine, theobromine and xanthine. Med Sci Monit. 2003;9(9):BR325-BR330.
7. Calabrese C, Gregory WL, Leo M, Kraemer D, Bone K, Oken B. Effects of a standardized Bacopa monnieri extract on cognitive performance, anxiety, and depression in the elderly: a randomized, double-blind, placebo-controlled trial. J Altern Complement Med. 2008;14(6):707-713. doi:10.1089/acm.2008.0018
8. Portelli C. The role of the sodium, potassium, magnesium and calcium ions in the transfer of energy at the level of the ATP molecule. Physiologie. 1976;13(4):315-319.
9. Achete de Souza G, de Marqui SV, Matias JN, Guiguer EL, Barbalho SM. Effects of Ginkgo biloba on Diseases Related to Oxidative Stress. Planta Med. 2020;86(6):376-386. doi:10.1055/a-1109-3405
10. Khanum F, Bawa AS, Singh B. Rhodiola rosea: A Versatile Adaptogen. Compr Rev Food Sci Food Saf. 2005;4(3):55-62. doi:10.1111/j.1541-4337.2005.tb00073.x

 

Środki ostrożności
Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywanie
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niewidoczny i niedostępny dla małych dzieci.


Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Your e-mail:
This field is required for placing an order.
Question:
This field is required for placing an order.
fields marked with - This field is required for placing an order. - are required
Nutritional values
1 capsule DAY
Caffeine anhydrous:
160 mg
Guarana extract:
100 mg
caffeine including:
10 mg
Ginseng extract 4:1:
70 mg
Bakopa extract 4:1:
20 mg
Magnesium:
63 mg (16,8% RWS)
Gingko extract:
110 mg
flavonoglycosides including:
19,8 mg
terpene lactones:
4,4 mg
Rhodiola extract 4:1:
20 mg
Our customers have also bought
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel