Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
   Napój energetyczny w nowej odsłonie  Sprawdź
ilość produktów: 3

Czy wiesz, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia? Dzięki niemu masz energię na podejmowanie codziennych obowiązków i wyzwań. Uzupełniasz także niedobory wartości odżywczych po całej nocy i wspierasz pracę całego organizmu. Wybieraj więc pełnowartościowe propozycje, do których należy musli.

Są to płatki owsiane z dodatkiem suszonych owoców, wiórków kokosowych lub orzechów. Sam wybierz swoje ulubione musli i ciesz się każdego dnia swoim pożywnym, szybkim i lekkim posiłkiem. Dzięki zaawansowanej technologii suszenia owoców nie tylko otrzymasz pełny i wyrazisty smak, ale również wysoką zawartość witamin i minerałów. Są one niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego dbaj codziennie o dostarczenie odpowiedniej ilości mikroelementów.

Oferujemy musli w saszetkach lub bardzo wygodnych kubkach. Dzięki temu możesz włożyć produkt do torby, kurtki lub plecaka, otworzyć, dodać mleko, jogurt, wodę lub inny ulubiony dodatek i gotowe. Nie czekaj i przekonaj się już dziś, które musli będzie Twoim ulubionym.

pixel