Praca

Chcesz pracować w firmie Ani Lewandowskiej przy rozwoju marki spożywczej Foods by Ann?
Oferujemy możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole.

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy do pracy.

Graphic Designer

Miejsce pracy: Warszawa, Szczecin

Opis stanowiska

  • projektowanie opakowań produktów,
  • mockupowanie i przygotowywanie wizualizacji,
  • projektowanie grafik na potrzeby Internetu i druku,
  • przygotowywanie materiałów POS (ulotki, broszury, katalogi, prezentacje),
  • dbanie o spójność wizerunkową marki,
  • ścisła współpraca z Project Managerem oraz Działem Marketingu.

Wymagania

  • znajomość pakietu Adobe ( Photoshop, Ilustrator, InDesign),
  • zmysł estetyczny i znajomość zasad typografi,
  • znakomita organizacja pracy, dokładność i dbałość o każdy szczegół,
  • znajomość podstaw DTP,
  • kreatywność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • dodatkowym atutem będą umiejętność robienia zdjęć produktowych i ich obróbka, oraz umiejętność montażu materiałów video i przygotowywania prostych animacji.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • doskonałą atmosferę współpracy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

  • pozytywna energia i entuzjazm,
  • zaangażowanie i obowiązkowość,
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy,
  • zainteresowanie zdrową żywnością i smykałka do przyrządzania posiłków,
  • bezkompromisowość w zakresie higieny miejsca pracy,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
  • doświadczenie w obsłudze klienta (niekoniecznie w branży gastronomicznej) – mile widziane.

  • udział w rozwoju nowej marki,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • elastyczny wymiar czasu pracy umożliwiający pogodzenie pracy z nauką,
  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym,
  • profesjonalne szkolenie baristyczne.
  • szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz oferty produktowej lokalu.

Store Manager

  • tworzenie strategii sprzedażowej i analiza wyników punktu handlowego w oparciu o ustalone cele,
  • dbałość o najwyższej jakości produkt przy zachowaniu optymalnych kosztów,
  • koordynacja zamówień, dbałość o kontakt z dostawcami,
  • wsparcie w rekrutacji oraz zarządzanie personelem,
  • dbanie o rozwój własny oraz personelu,
  • budowanie relacji z Gośćmi i dbałość o najwyższej jakości obsługę,
  • dbałość o marketing lokalny spójny ze strategią marki.

Wymagania

  • inicjatywa i dynamika w działaniu,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy,
  • kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • dbałość o najwyższej jakości obsługę Klienta,
  • doświadczenie w kierowaniu punktem handlowym bądź gastronomicznym.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy,
pixel