Praca

Chcesz pracować w firmie Ani Lewandowskiej przy rozwoju marki spożywczej Foods by Ann?
Oferujemy możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole. Marka Foods by Ann będzie liderem na rynku zdrowej żywności.

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy do pracy.

Project Manager – wdrażanie produktu

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

  • kompleksowe prowadzenie projektów wdrożeniowych
  • określanie harmonogramu projektów
  • monitorowanie prac innych działów
  • nadzorowanie terminów etapów wdrożenia
  • rozwiązywanie bieżących problemów wdrożeniowych
  • współpraca z działem produkcji i marketingu

Wymagania

  • pomysłowość
  • inicjatywa i dynamika w działaniu
  • samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność i komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków)
  • doświadczenie przy projektach wdrożeniowych będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość tworzenia nowej marki Foods by Ann
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie oraz niepowtarzalnym zespole
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • niezbędne do pracy szkolenia

Hostessa

Miejsce pracy: Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gliwice, Bydgoszcz, Łódź

Wymagania

pixel