Save to shopping list
Create a new shopping list
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm
Suplement Metabolizm

Suplement Metabolizm

  • Wspomagaj swój metabolizm naturalnie w dzień i w nocy!
119,99 zł
incl. VAT / szt.
14 days for easy returns
Safe shopping

LEVANN METABOLIZM

Na jak długo?

Przy regularnym zażywaniu 1 opakowanie suplementu wystarcza na 1 miesiąc kuracji.

Ile i kiedy?

30 kapsułek w opakowaniu Dzień
1 kapsułka rano po posiłku

30 kapsułek w opakowaniu Noc
1 kapsułka wieczorem po posiłku

Dla kogo?

Produkt przeznaczony jest dla osób, które troszczą się o prawidłową masę ciała, chcą poczuć się lekko i żyć pełnią życia. 

Linia jA. 

Linia suplementów jA. to nowy design, nowe produkty, nowy rok, nowe wyzwania i nowa jA. To świeże spojrzenie na całą koncepcję marki Levann. To większa pewność siebie i lepsza świadomość swoich potrzeb. Dopiero stawiając siebie na pierwszym miejscu i słuchając wewnętrznego głosu, możemy być na 100% dla innych. Dbajmy o siebie, poznawajmy siebie, czujmy się ze sobą dobrze i żyjmy tak jak lubimy.

Super bonus!

Do każdego zamówienia z tym zestawem otrzymacie bardzo praktyczny, stylowy organizer na każdy dzień tygodnia, dzięki któremu nie pominiecie żadnej kapsułki. To też świetne rozwiązanie podczas podróży! Nie musicie zabierać ze sobą wszystkich buteleczek na wyjazd. Wystarczy wsypać do organizera odpowiednią ilość suplementów i możecie ruszać w drogę. Kolor niebieski lub różowy dodawany jest losowo.

Utrzymanie prawidłowej masy ciała to efekt zdrowego sposobu odżywiania oraz odpowiedniej aktywności fizycznej. Najistotniejsze jest skupienie się na długofalowych zmianach w stylu życia. – dieta, ćwiczenia dają największą szansę na utrzymanie zgrabnej sylwetki na wymarzonym poziomie przez długi czas. Czy można zrobić coś więcej? Natura dała nam pełen wachlarz składników, które wpływają na nasz apetyt i regulują procesy metaboliczne w organizmie. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z tych dobrodziejstw, tak by cały proces okazał się jeszcze bardziej efektywny i utrzymał się na długo. 

Naturalny sposób na pomoc w utrzymaniu prawidłowej masy ciała*!

Postanowiłam stworzyć wyjątkowy suplement z doborem odpowiednich ziół, które zmieszane razem mogą być pomocne, aby czuć się jeszcze lepiej i osiągać swoje cele jeszcze efektywniej. I to wszystko prosto od matki natury! Kompozycję opracowałam we współpracy ze specjalistami i dietetykami, którzy doskonale wiedzą, jakie rośliny nie tylko idealnie ze sobą współgrają i wzajemnie się uzupełniają. Aby otrzymać najlepsze efekty i najwyższą skuteczność, naturalne składniki suplementu, bardzo precyzyjnie trafiają dokładnie tam, gdzie powinny i są organizmowi najbardziej potrzebne. Substancje znajdujące się w wegańskich kapsułkach mają formę skoncentrowanych i dobrze przyswajalnych ekstraktów w wysokich i jednocześnie optymalnych dawkach, co wyróżnia je na rynku. Dodatkowo moje suplementy nie zawierają glutenu, laktozy, konserwantów ani barwników.

Metabolizm to wyjątkowy suplement diety, jakiego jeszcze nie było! Tworzą go dwie kapsułki o odrębnym składzie i działaniu.

Zestaw 30 kapsułek na dzień + 30 kapsułek na noc, odpowiednich dla wegan i wegetarian.

Metabolizm Dzień zawiera składniki, których substancje aktywne mają za zadanie wspierać:

  • metabolizm i regulację apetytu*,
  • wsparcie trawienia i pracy wątroby*,
  • utrzymanie prawidłowej masy ciała*,
  • utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy i cholesterolu we krwi*. 


Ekstrakt z papryczki chilli - zawarta w nim
kapsaicyna, wspiera układ trawienny*. Wpływa ona na regulację apetytu, co może pomóc w zmniejszeniu spożycia kalorii w ciągu dnia.
Ekstrakt z berberys artista - dobroczynna
berberyna pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy* poprzez wpływ na adipocytokiny, czyli związki wytwarzane przez komórki tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi*. Udowodniono także, że berberyna wywiera działanie ochronne na wątrobę*.

Metabolizm Dzień
Środki ostrożności 
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie zażywać na pusty żołądek. Produkt dla dorosłych, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować u osób z chorobami żołądka, astmą, nadciśnieniem, stosujących cyklosporynę, uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu oraz kobiet w ciąży i karmiących. Nie zaleca się stosowania u osób cierpiących na schorzenia wątroby i nerek. Należy zachować ostrożność u osób chorych na cukrzycę oraz w przypadku osób z niskim ciśnieniem krwi. 

Przechowywanie 
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze 15 - 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Metabolizm Noc zawiera składniki, których substancje aktywne mają za zadanie wspierać:

  • prawidłowy metabolizmu tłuszczu*,
  • utrzymanie prawidłowej masy ciała*.


Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej - to roślina ajurwedyjska znana od tysięcy lat. Jej składnik aktywny,
forskolina wykazuje właściwości, które pomagają kontrolować masę ciała.*
Ekstrakt z liści banaba - to roślina wykazująca właściwości wspomagające kontrolę masy ciała.*

Metabolizm Noc
Środki ostrożności 
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt dla dorosłych, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować kobiet w ciąży i karmiących piersią, u osób przyjmujących leki na serce oraz w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik suplementu. Nie stosować jednocześnie z lekami przeciwzakrzepowymi, na nadciśnienie, rozkurczającymi naczynia krwionośne lub z chorobą wrzodową żołądka i cukrzycą. W przypadku równoczesnego stosowania antykoagulantów oraz niskiego ciśnienia krwi należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze 15 - 25°C, w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

 

* Kapsaicyna wspomaga apetyt, trawienie i wydalanie oraz wspomaga zdrowie przewodu pokarmowego.
* Berberyna przyczynia się do poprawy kontroli poziomu glukozy we krwi, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. 
* Berberyna wspiera zdrowie wątroby. 
* Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej pomaga regulować metabolizm lipidów i przyczynia się do kontroli masy ciała.

* Ekstrakt z liści banaba wpływa na kontrolę masy ciala. 

 

Producer code
5903018051215
1 capsule DAY
Green tea extract
300 mg
active substance EGCG
150 mg
Cinnamon bark extract 4:1
200 mg
Chilli pepper extract
100 mg
active substance: capsaicin
10 mg
berberys artista extract
10,21 mg
active substance: berberine
10 mg
1 capsule NIGHT
Proszkowe CLA 60%
200 mg
active substance
120 mg
Nettle extract
200 mg
active substance: forskolin
20 mg
Banaba leaf extract 4:1
50 mg
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:

Guide

pixel