Free delivery from 180,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list

Beige supplement organizer

  • Stylowy organizer z logo Levann Supplements, to świetne rozwiązanie, dzięki któremu schowacie swoje kapsułki na każdy dzień i nie pominiecie żadnej z nich.
Beige supplement organizer
New in
29,99 zł
incl. VAT / szt.
14 days for easy returns
Safe shopping

Suplementy zawsze pod ręką

Lubię porządek. Lubię, kiedy rzeczy są na swoim miejscu. Na co dzień staram się przechowywać różne przedmioty i organizować swoją przestrzeń w taki sposób, żeby żyło mi się łatwiej i przyjemniej! Dlatego polecam Wam zgrabne i przede wszystkim bardzo praktyczne pudełko na suplementy.

Stylowy organizer w miętowym kolorze z logo Levann Supplements, to świetne rozwiązanie, dzięki któremu schowacie swoje kapsułki na każdy dzień i nie pominiecie żadnej z nich.

Pojemnik posiada 8 oddzielnych przegródek do precyzyjnego dozowania suplementów. Jego kompaktowe wymiary pozwalają nosić go w małej torbie, a nawet w kieszeni. Jest wytrzymały i wyposażony w wygodne i bezpieczne zamknięcie.

To też świetne rozwiązanie podczas podróży! Nie musicie zabierać ze sobą wszystkich buteleczek na wyjazd. Wystarczy wsypać do organizera odpowiednią ilość suplementów i możecie ruszać w drogę.

30% składu stanowi naturalny surowiec – pszenica.

Wymiary: 14 cm x 4,5 cm x 3 cm

Colour
beige
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
Do you want to learn more about this product?Use the contact form, ask a troubling question and we will answer it as soon as possible. We often share the most interesting questions with the rest of our customers.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
pixel