Free delivery from 180,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list

Job

Chcesz pracować w firmie Ani Lewandowskiej przy rozwoju marki spożywczej Foods by Ann?
Oferujemy możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole.

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy do pracy.

Asystent ds. Realizacji Projektów

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Project Managera w codziennych zadaniach, w tym: przy tworzeniu ofert, przygotowywaniu kalkulacji i wycen, a także tworzeniu prezentacji dla Klientów.

  • wsparcie Project Managera w trakcie realizacji projektu,
  • kontakt z potencjalnymi dostawcami / odbiorcami usług,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji według podanych wytycznych,
  • potwierdzanie z dostawcami warunków realizacji zamówień,
  • research w ramach planowanych działań,
  • realizowanie innych powierzonych zadań.

Wymagania

  • znajomość MS Office – w szczególności MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji oraz weryfikacji danych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność, kreatywność, samodzielność, rzetelność i zdolność analitycznego myślenia.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

pixel