Levann Beauty

  • O Twoje zdrowe piękno zadbaj od wewnątrz

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days for a return
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
Thanks to the integration with cheap returns you can purchase without stress and be sure that the return process will be hassle free.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.

LEVANN BEAUTY

Na jak długo?

Przy regularnym zażywaniu 1 opakowanie suplementu wystarcza na 1 miesiąc kuracji.

Ile i kiedy?

30 kapsułek w opakowaniu
1 kapsułka rano po posiłku

Dla kogo? 

Produkt przeznaczony jest dla osób, które marzą o tym, by pomóc zachować zdrowe włosy, paznokcie i skórę na lata*. Zadbaj o siebie od środka - organizm na pewno Ci się za to odwdzięczy, a Ty poczujesz się piękniejsza.

* Witamina A i cynk pomagają zachować zdrową skórę. Krzemionka zawarta w skrzypie polnym pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę w optymalnej kondycji. Cynk pomaga zachować zdrowe paznokcie i włosy.

Która kobieta nie marzy o świetlistej cerze, mocnych paznokciach i lśniących włosach? Czasu nie da się oszukać - wraz z  wiekiem nasza skóra traci elastyczność, optymalny poziom nawodnienia i regeneruje się wolniej. Wszystko za sprawą procesów starzenia, z którymi organizm radzi sobie coraz gorzej. Główną przyczyną jest tu obniżenie aktywności biologicznej komórek naszego organizmu, utratę zdolności do adaptacji, a także procesy oksydacyjne spowodowane przez wolne rodniki. Ich nadmiar prowadzi do zaburzenia równowagi i powstawania tzw. stresu oksydacyjnego. Niestety, również tryb życia, jaki prowadzimy, m.in. ciągły stres, wysoko przetworzona dieta i brak czasu na odpoczynek sprawia, że organizm znacznie szybciej traci swoją witalność. A to wszystko odbija się na kondycji skóry, włosów i paznokci! Organizm każdego dnia powinien otrzymywać od Ciebie wszystkie niezbędne składniki, których potrzebuje, bez względu na to jak układa się Twój plan dnia i jak bardzo napięty masz grafik. Dlatego mamy na to rozwiązanie!

Suplement Beauty został stworzony z myślą o kobietach, którym zależy na naturalnej pielęgnacji oraz zdrowym wyglądzie skóry, włosów i paznokci. Poznaj wyjątkowe składniki, dzięki którym zadbasz o swoje piękno w kompleksowy sposób. Są to między innymi:

Witamina C i E - to antyoksydanty, które dzielnie stają do walki z wolnymi rodnikami, przyspieszającymi procesy starzenia. Dodatkowo witamina C ma wpływ na produkcję w skórze włókien kolagenowych, które odpowiadają za utrzymanie jej jędrności i zapobiegają powstawaniu zmarszczek, a także kondycję naczyń krwionośnych, o które szczególnie powinny zadbać osoby z tendencją do skóry naczynkowej*.
Witamina A - odgrywa rolę w specjalizowaniu się komórek, co jest istotne szczególnie w komórkach szybko dzielących się jak np. mieszki włosów. Ta właściwość jest też ważna dla zdrowia skóry - stare, zrogowaciałe komórki są „wypychane” na zewnątrz i zastępowane nowymi. Prowadzi to zachowania prawidłowego procesu złuszczania naskórka, co gwarantuje odpowiednie nawilżenie skóry. 
Miedź - to zdecydowanie niedoceniany sekret piękna. Jego właściwości sprawiają, że świetnie radzi sobie z procesami oksydacyjnymi, ale mało kto wie, że bierze także udział w produkcji melaniny – pigmentu, który odpowiada za kolor włosów i skóry*.
Cynk - to składnik, którego pragnie Twoja skóra, zwłaszcza ta problematyczna. Odpowiada on za prawidłową syntezę białka - podstawowego budulca skóry, a dodatkowo wchodzi w skład wielu enzymów antyoksydacyjnych zapewniając tym samym “płaszcz ochronny” przed wolnymi rodnikami, wywołującymi stres oksydacyjny.
Kwas foliowy - jest w naszym organizmie szczególnie ważny dla szybko dzielących się komórek, takich jak keratynocyty i komórki skóry. Wspomagając procesy podziału komórek*, zapewnia właściwą wymianę starych komórek na nowe. Mają też istotne znaczenie w produkcji czerwonych krwinek*, które aktywnie transportują składniki odżywcze m.in. do cebulek włosa.
Koenzym Q10 - bywa nazywana „eliksirem młodości”, ponieważ zgodnie z aktualną wiedzą naukową (1,2 3) może on wykazywać silne właściwości antyoksydacyjne, szczególnie pod wpływem działania promieni UV. Dodatkowo w jednym z badań potwierdzono, że suplementacja koenzymem Q10 (50-150 mg ubichinolu dziennie) skutkowała poprawą gładkości skóry i redukcją zmarszczek.(3)
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy - to naturalne źródło składników bioaktywnych, do których należą m.in. fenole, flawonoidy, alkaloidy, witamina C, olejki eteryczne. Na szczególną uwagę zasługują tu bioflawonoidy, którym zgodnie z publikacjami naukowymi przypisuje się korzystne działania np. przeciwutleniające czy przeciwzapalne. (4,5,6)
Ekstrakt ze skrzypu - doskonałe źródło krzemu, pomaga utrzymać wytrzymałość i elastyczność ścian naczyń krwionośnych*, które zapewniają odpowiedni dostęp składników odżywczych dla skóry, cebulek włosów czy komórek paznokci. Prawidłowe odżywienie tych komórek zachowuje ich zdrowy wygląd*, eliminując tym samych nadmierną łamliwości paznokci czy wypadanie włosów. 
Kwas hialuronowy - wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie spada (już po 25 roku życia). (7) Publikacje naukowe sugerują, że odgrywa on kluczową rolę w nawilżeniu i elastyczności skóry. (8,9) Dlatego też by zachować młody i zdrowy wygląd cery, nie możemy zapominać o jego odpowiedniej ilości na co dzień. 
Astaksantyna - unikatowy, drogocenny a jednak rzadko spotykany składnik suplementów. W świecie nauki coraz więcej publikacji sugeruje jego wpływ na zdrowie skóry, szczególnie w zakresie ochrony przed fotostarzeniem. (10) Podkreśla się w nich właściwości antyoksydacyjne, czy hamujący wpływ na enzymy rozkładające kolagen. (11)

* Witamina C i E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
* Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry i naczyń krwionośnych.
* Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek.
* Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów i skóry.
* Cynk pomaga zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie.
* Foliany biorą udział w procesie podziału komórek oraz pomagają w prawidłowej produkcji krwi.
* Krzemionka zawarta w skrzypie polnym pomaga utrzymać włosy, paznokcie i skórę w optymalnej kondycji.
* Skrzyp polny utrzymuje wytrzymałość i elastyczność ścian naczyń krwionośnych i tętnic wieńcowych.

1. Yue Y, Zhou H, Liu G, Li Y, Yan Z, Duan M. The advantages of a novel CoQ10 delivery system in skin photo-protection. Int J Pharm. 2010;392(1-2):57-63. doi:10.1016/j.ijpharm.2010.03.032
2. Knott A, Achterberg V, Smuda C, et al. Topical treatment with coenzyme Q10-containing formulas improves skin's Q10 level and provides antioxidative effects. Biofactors. 2015;41(6):383-390. doi:10.1002/biof.1239
3. Žmitek K, Pogačnik T, Mervic L, Žmitek J, Pravst I. The effect of dietary intake of coenzyme Q10 on skin parameters and condition: Results of a randomised, placebo-controlled, double-blind study. Biofactors. 2017;43(1):132-140. doi:10.1002/biof.1316
4. Maksoud S, Abdel-Massih RM, Rajha HN, et al. Citrus aurantium L. Active Constituents, Biological Effects and Extraction Methods. An Updated Review. Molecules. 2021;26(19):5832. Published 2021 Sep 26. doi:10.3390/molecules26195832
5. Chen XM, Tait AR, Kitts DD. Flavonoid composition of orange peel and its association with antioxidant and anti-inflammatory activities. Food Chem. 2017;218:15-21. doi:10.1016/j.foodchem.2016.09.016
6. Yoshizaki N, Fujii T, Masaki H, Okubo T, Shimada K, Hashizume R. Orange peel extract, containing high levels of polymethoxyflavonoid, suppressed UVB-induced COX-2 expression and PGE2 production in HaCaT cells through PPAR-γ activation. Exp Dermatol. 2014;23 Suppl 1:18-22. doi:10.1111/exd.12394
7. Papakonstantinou E, Roth M, Karakiulakis G. Hyaluronic acid: A key molecule in skin aging. Dermatoendocrinol. 2012;4(3):253-258. doi:10.4161/derm.21923
8. Masson F. Acide hyaluronique et hydratation cutanée [Skin hydration and hyaluronic acid]. Ann Dermatol Venereol. 2010;137 Suppl 1:S23-S25. doi:10.1016/S0151-9638(10)70005-3
9. Lee YJ, Kim HT, Lee WJ, et al. Anti-aging and hydration efficacy of a cross-linked hyaluronic acid microstructure patch [published correction appears in Dermatol Ther. 2019 Sep;32(5):e13068]. Dermatol Ther. 2019;32(3):e12888. doi:10.1111/dth.12888
10. Ng QX, De Deyn MLZQ, Loke W, Foo NX, Chan HW, Yeo WS. Effects of Astaxanthin Supplementation on Skin Health: A Systematic Review of Clinical Studies. J Diet Suppl. 2021;18(2):169-182. doi:10.1080/19390211.2020.1739187
11. Davinelli S, Nielsen ME, Scapagnini G. Astaxanthin in Skin Health, Repair, and Disease: A Comprehensive Review. Nutrients. 2018;10(4):522. Published 2018 Apr 22. doi:10.3390/nu10040522

I pamiętaj, że suplement nigdy nie może zastąpić zbilansowanej diety - to podstawa do zachowania zdrowego, promiennego wyglądu. Dbaj o regularne, zdrowe posiłki, pij dużo wody, wprowadź w codzienne życie aktywność fizyczną. To pozwoli Twojego organizmowi zatroszczyć się o Ciebie i dać Ci to co najlepsze! 

 

Środki ostrożności
Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie stosować przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Users reviews
Ask for this product:

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Your e-mail:
This field is required for placing an order.
Question:
This field is required for placing an order.
fields marked with - This field is required for placing an order. - are required
Nutritional values
1 capsule DAY
Koenzym Q10 (ubichinol 30%):
20 mg
kwas hialuronowy:
25 mg
Miedź (glukonian miedzi):
0,5 mg (50% RWS)
Witamina A (octan retinylu):
400 µg (50% RWS)
Cynk (glukonian cynku) :
10 mg (100% RWS)
Ekstrakt ze skrzypu polnego :
200 mg
w tym krzemionka 7%:
14 mg
Kwas foliowy (Quatrefolic):
200 µg (100% RWS)
Mix tokotrienoli:
7 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy:
11,1 mg
w tym bioflawonoidy:
10 mg
Astaksantyna 5%:
2 mg
Witamina C (kwas L-askorbinowy):
60 mg (75% RWS)
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel