Save to shopping list
Create a new shopping list
Taśma Flexvit Multi Band Fitness, zielona
On special offer

Taśma Flexvit Multi Band Fitness, zielona

  • Elastyczna i zmienna opaska treningowa.
159,99 zł(Discount 56%)
69,99 zł
incl. VAT / szt.
14 days for easy returns
Safe shopping

Lubię korzystać z dobrego sprzętu, który pomaga mi wykonywać nowe ćwiczenia oraz urozmaica trening.

Taśma Flexvit Multi Band to wielofunkcyjna opaska do wszechstronnego treningu całego ciała. Wszyte pętle na dłonie i stopy umożliwiają ćwiczenia wszystkich grup mięśni na różnych poziomach oporu bez konieczności jej owijania. Można optymalnie wykorzystać ilość włożonej siły do budowy masy mięśniowej.

Taśma z powodzeniem może zastąpić wiele innych narzędzi. Może być stosowana zarówno w celu ułatwienia, jak i intensyfikacji ćwiczeń stabilizujących, pobudzających i wzmacniających. Nadaje się do treningu powięzi, lekkoatletyki i rehabilitacji. Świetnie sprawdza się również do rozciągania poszczególnych partii ciała. Umożliwia efektywny i ekonomiczny trening jogi i pilatesu.

Można z niej korzystać wszędzie i kiedy się chce, na zewnątrz, na siłowni, w domu czy na wakacjach. Wygodnie, łatwo, szybko i przyjemnie.

Flexvit Multi Band składa się z tkanej gumy, która jest szczególnie przyjemna dla skóry, wyjątkowo wytrzymała i odporna na rozdarcia. Można ją prać w temperaturze do 60 stopni.

Poziomy oporu:
zdrowotny pomarańczowy – lekki
fitnessowy zielony – umiarkowany

Wymiary: długość 275 cm, szerokość 3 cm
Rozciągliwość: ok 120 %
Wyprodukowano w Niemczech

 

 

 

Brand
Producer code
4260482046521
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel