Darmowa dostawa od 180,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Foods and Friends

Oferta produktowa

Warto inspirować!

Regularna aktywność fizyczna i zrównoważona dieta to moja pasja i praca. Stworzenie sklepu z autorskimi produktami Food by Ann było naturalną konsekwencją moich wcześniejszych działań w zakresie podnoszenia świadomości na temat zdrowego żywienia i tego jak duży wpływ ma ono na cały organizm, zarówno ciało, jak i umysł. To moja misja!

Rozwijamy się z Wami

Mój sklep rozwija się nieustannie i bardzo dynamicznie, a my regularnie wprowadzamy do oferty nowe przekąski i smakołyki bez sztucznych dodatków. Pora na następny krok!

Czas na poszerzenie asortymentu o naturalne i smaczne produkty zaprzyjaźnionych marek, które cenię i sama z przyjemnością stosuję w kuchni. Polecam to, co sama przetestowałam. Wychodząc Wam naprzeciw i spełniając Wasze oczekiwania, wraz z moim teamem, postanowiliśmy uzupełnić ofertę Foods by Ann o towary, o które pytacie i których poszukujecie.

Zmiany są dobre

Od dziś znajdziecie tu pyszne i zdrowe produkty zaprzyjaźnionych i godnych zaufania firm. Będziecie mogli wykorzystać je, przygotowując dania z przepisów publikowanych na blogu, bez konieczności szukania ich w innych miejscach. Ułatwi Wam to zakupy, pozwoli zaoszczędzić czas, ograniczy koszty dostawy i... dostarczy inspiracji!

Mam nadzieję, że Foods & Friends zachęci Was do wypróbowania wielu wyjątkowych, naszych autorskich receptur na pożywne śniadania, aromatyczne obiady, kuszące przekąski czy lekkie desery.

pixel