Darmowa dostawa od 180,00 zł
Stwórz nową listę zakupową

Praca

Chcesz pracować w firmie Ani Lewandowskiej przy rozwoju marki spożywczej Foods by Ann?
Oferujemy możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole.

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy do pracy.

Customer Service

Miejsce pracy: Szczecin

Szukamy komunikatywnej osoby do naszego zespołu.
Jeśli lubisz pracę z klientem, masz doświadczenie w obsłudze klienta online, a Excel i Word nie mają dla Ciebie tajemnic, to może się okazać, że szukamy właśnie Ciebie.
Zapoznaj się z poniższym zakresem obowiązków i jeśli czujesz, że jest to coś, co chciałbyś robić, wyślij nam swoje CV poprzez link 'Aplikuj teraz'.

Obowiązki:
- wsparcie managera działu w codziennej komunikacji z klientami poprzez odpowiedzi na wiadomości e-mail dotyczące firmy, produktów a także obsługi zamówień
- obsługa zamówień oraz systemu sklepu internetowego opartego na silniku IAI/Idosell
- rozpatrywanie reklamacji/zatwierdzanie zwrotów a także kontakt z firmami kurierskimi
- wykonywanie zadań biurowych (Word, Excel)
- komunikacja z magazynem zewnętrznym w celu realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:
- komunikatywność
- samodzielność i odpowiedzialność
- umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy
- kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej
- inicjatywa i dynamika w działaniu
- znajomość Word, Excel
- mile widziana znajomość platformy IAI/Idosell.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników
- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie
- doskonałą atmosferę współpracy
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- pracę w komfortowym i nowoczesnym biurze w Szczecinie.

Content Marketing Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy ciekawej osoby do ciekawego zespołu.
Jeśli masz doświadczenie w pisaniu tekstów i chcesz pracować w Warszawie (możliwość częściowej pracy zdalnej), śmiało!
Wyślij nam swoje CV poprzez link 'Aplikuj teraz'
P.S. A jeśli dodatkowo znasz platformę IAI, to musisz wiedzieć, że będzie to duży atut.

Wymagania:
- umiejętność pisania i redagowania tekstów
- samodzielność i odpowiedzialność,
- umiejętność strategicznego myślenia w codziennej pracy,
- kreatywność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- komunikacyjna znajomość jęz. angielskiego
- znajomość platformy IAI będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników,
- elastyczny czas pracy,
- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie,
- doskonałą atmosferę współpracy,
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

pixel